6 lipca 2022

synoradzki

Gps i lokalizator gsm dla dziecka i osób starszych

Time’s Up Family – słowa na czas

www.12blot.pl

Dobrą zabawę dla całej rodziny zapewni z pewnością bardzo popularna gra Time’s Up Familiy. Niezależnie od wieku dziecka, gra wciąga i wzbudza zainteresowanie również wśród rodziców.

Gra wymaga zaangażowania większej liczby graczy, dlatego doskonale sprawdzi się podczas rodzinnych spotkań. Jednak już cztery osoby doskonale będą się bawić.

Konieczny jest podział na przynajmniej dwie drużyny, które będą odgadywać hasła z dwustu dwudziestu dołączonych do gry kart. Każda z kart posiada dwa słowa, które zawodnik musi za pomocą podpowiedzi przekazać swojej drużynie.

Jednak wszystko toczy się na określonych zasadach i w wyznaczonym czasie. Można grać z podziałem na rundy lub według własnych zasad.

Stosując podpowiedzi słowne, z nieograniczonym limitem słów lub tylko jednym słowem. Wersja kierowania na odpowiedź gestem lub ewentualnie dźwiękiem też jest dozwolona.

Uciekający czas sprawia, że zaczynamy się gubić i robi się naprawdę wesoło. Gwarantując tym samym doskonałą zabawę, która wpływa bardzo dobrze na wyobraźnie uczestników.