20 października 2021

synoradzki

Gps i lokalizator gsm dla dziecka i osób starszych

Smaczne tarty warzywne

www.doublefaced.de

Jeśli masz w domu gromadkę głodnych domowników i zachodzisz w głowę, co przygotować dla nich na niedzielny obiad, dobrym pomysłem może okazać się tarta warzywna. Ta prosta w przygotowaniu potrawa nie zajmuje dużo czasu. Ważny tutaj jest przede wszystkim pomysł, gdyż tarta może mieć wiele smaków.

Wszystko zależy od tego, jakie nadzienie przygotujesz. Możesz użyć do tego warzyw w połączeniu z ciekawym dodatkami: mięsem, rybą, wybranym rodzajem sera. Nie zapominaj o ziołach, które doskonale wydobywają smak konkretnego farszu.

Nade wszystko pamiętaj, że sekretem udanej tarty jest dobrze wyrobione ciasto. Zaletą tej potrawy jest to, że do jej przyrządzenia nie potrzeba wielu składników. Tarta równie dobrze sprawdza się jako potrawa na słodko.

Wyśmienicie smakuje ona z sezonowymi owocami leśnymi (takimi jak maliny, jagody, porzeczki) w duecie z bitą śmietaną. W tym wydaniu doskonale nadaje się na poobiedni deser. Tak skomponowana tarta nie tylko ładnie prezentuje się wizualnie, ale przede wszystkim wybornie smakuje.

Twoim domownikom na pewno się spodoba.