Tablet to urządzenie, które coraz częściej wykorzystujemy pracując niestacjonarnie lub podróżując. Za jego pośrednictwem możemy wysyłać i sprawdzać maile, grać, sprawdzać najnowsze wiadomości czy tworzyć pliki tekstowe. Jednak bardzo często korzystając z tego urządzenia, irytujemy się, że ciekawskie spojrzenia osób znajdujących się w pobliżu, śledzą ekran naszego tableta.

Rozwiązaniem tego problemu może być specjalna naklejka na ekran, która blokuje widoczność danych na ekranie urządzenia przy naturalnym patrzeniu na wyświetlacz. Po naklejeniu tej powłoki, treść wyświetlacza widoczna jest jedynie za pośrednictwem specjalnych okularów kompatybilnych z tym gadżetem. Nie ulega wątpliwości, że naklejka na tablet może być dużym ułatwieniem dla osób, które są skazane na częste podróże służbowe czy codzienną pracę w trybie niestacjonarnym.

Jednakże jest to gadżet, który zadowoli także zwyczajnych użytkowników tabletów, którzy nie lubią, gdy ktoś narusza ciekawskimi spojrzeniami granice ich prywatności.