11 lipca 2020

synoradzki

Gps i lokalizator gsm dla dziecka i osób starszych

Cała Polska czyta dzieciom

www.kronykronicle.com

Akcja „Cała Polska czyta dzieciom” to trwająca już dłuższy czas (rozpoczęła się w czerwcu 2001 roku) kampania społeczna, która zwraca uwagę na to, jak ważne jest czytanie bajek i jak 20 minut dziennie rodzica z dzieckiem może pozytywnie wpłynąć na wzajemne relacje, a także na rozwój malucha. Jest to program zdecydowanie zasługujący na pochwałę i uwagę, który zmienił naprawdę wiele w mentalności Polaków.

Organizatorem i pomysłodawczynią całej akcji była pani Irena Koźmińska, założycielka Fundacji ABCXXI. Głównymi celami, jakie obrała sobie fundacja było wsparcie zdrowia psychicznego dzieci, a także pomoc w budowaniu wzajemnych relacji dzieci i rodziców.

Wsparło ją wielu znanych artystów, piosenkarzy i aktorzy, którzy swoimi osobami świadczyli o szczytnych celach całej akcji. Wśród nich byli między innymi Zbigniew Zamachowski, Piotr Frączewski, Mateusz Damięcki, Maryla Rodowicz, czy Majka Jeżowska.

Zdecydowanie najlepsze szkoła tańca dla dzieci Poznań w stolicy Wielkopolski. dystrybutor i hurtownia Clementoni zabawki i puzzle

Kampania zdobyła również wiele prestiżowych nagród, takich jak Grand Prix na Festiwalu Komunikacji Społecznej w 2003 roku.